STOP SDBLOCKER

תשבצים, תשחצים. כל הפתרונות, כל ההגדרות, כל מה שאתם מחפשים - רק במורדו תשבצים. הפיצוח עלינו , הפרס עליכם ;-)

רשמו את ההגדרה, וגלו את התשובה!
מי שאוהב את הפתרונות שלנו, יאהב גם את העמוד שלנו! :-)
עזרנו לכם למצוא את הפתרון החסר? פרגנו לנו בלייק! כי אם אתם חובבי תשבצים ואוהבים לאתגר את עצמכם – זה המקום בשבילכם.
אתר מורדו מכיל מאגר גדול של הגדרות תשבצים ותשחצים המתעדכנים באופן שוטף. לנוחיותכם, לכל הגדרה קיים מגוון רחב של פתרונות לפי סדר האלף בית ומספר המילים.
אז לחצו לייק ולחיצה שנייה לאישור >>
מודעות

שחקן בריטי | שחקן קולנוע בריטי תשבץ | שחקן טלויזיה בריטי

מורדו פתרון תשחצים ותשבצים - כי ידע לא קונים בכסף.
הפעם קבלנו את ההגדרה שחקן אנגלי בעבר. בכמה צעדים פשוטים נמצא את הפתרון המבוקש. הביטוי "שחקן קולנוע בריטי" יכול להופיע במדור התשחצים בעיתונים היומיים, בשבועונים, בירחונים, בחוברות תשבצים או במגזינים השונים.

לרשותכם ייסדנו את מילון התשבצים - מורדו, שיסייע לכם לפתור את התשחץ במהירות ובקלות. ראשית, נסתכל על ההגדרה שחקן בריטי בתשחץ, ונמנה את מספר המשבצות המרכיבות את הפתרון. אחר כך נגולל את המסך מטה, ומיד יופיע מאגר של תשובות אפשריות. על מנת להקל על החיפוש שבצנו את התשובות לפי סדר האלפבית. אז למה אתם מחכים - בואו למצוא את התשובה הנכונה. 


חשיבות השחקנים האנגליים:

תעשיית הבידור הבריטית מפורסמת ברחבי העולם הודות לשחקנים האנגליים המוכשרים שהיא מצמיחה. שחקנים אלה, בזכות כישרונם המשחקי המרשים, הצליחו לכבוש את ליבם של קהלים במדינות שונות ולהפוך לכוכבים גלובליים. חשיפתם הבינלאומית של שחקנים אנגליים מסייעת לא רק בקידום קריירות משחק פרטניות, אלא גם בהעלאת המודעות לתוכן טלוויזיוני וקולנועי בריטי איכותי מעבר לגבולות. כוכבי קולנוע וטלוויזיה אנגליים מצליחים להשפיע באופן משמעותי על התרבות הפופולרית העולמית בזכות פרצופיהם המוכרים והופעותיהם המרשימות על המסכים.

התמקדות בשחקנים אנגליים מצליחים בהווה ובעבר:

בעשורים האחרונים, העולם נחשף לשפע של שחקנים אנגליים מוערכים שהצליחו להשאיר חותם בל יימחה. דוגמאות לשחקנים אנגליים בעלי השפעה גלובלית כוללות את הלג'נדרי מייקל קיין, ששיחק תפקידים אייקוניים בסרטים קלאסיים כמו "הקרב על אנגליה", וכן את דניאל קרייג, הפנים המוכרות של ג'יימס בונד בסרטי המשחק החוזר. דמויות אחרות כמו אנתוני הופקינס, זוכה פרס אוסקר שגילם דמויות בלתי נשכחות כמו הנני ליקטר ב"שתיקת הכבשים", רכשו מעמד של כוכבי קולנוע עולמיים בזכות משחקם המרשים. השורה הבאה של שחקני בידור אנגליים מצליחים כוללת את רלפ פיינז, אדי רדמיין ואמי אדמס, שהוכיחו את כישרונם בסרטים דרמטיים ומסחריים כאחד.

עתיד מזהיר: שחקנים צעירים ומוכשרים

תעשיית הבידור האנגלית ממשיכה לפרוח, ודוֹר חדש של שחקנים צעירים ומוכשרים פורץ דרך וכבש את העולם. שחקנים אלה, ילידי שנות ה-90 ואילך, גדלו בעידן הדיגיטלי וספגו השפעות מגוונות. הם מביאים איתם גישות חדשות ומרעננות, תוך שהם משתמשים בפלטפורמות חברתיות כדי להתחבר עם קהלים צעירים ולעודד שיתוף פעולה בינלאומי.

כמה דוגמאות בולטות לשחקנים צעירים ומוכשרים אלה הן:

 • פיבי וולר-ברידג': שחקנית, תסריטאית וקומיקאית מוכשרת, ידועה בעיקר בזכות תפקידה בסדרה "פליבג". וולר-ברידג' זכתה לשבחים רבים על כתיבתה המשעשעת והחכמה ועל משחקה האותנטי והמרגש.
 • קאלום טרנר: שחקן צעיר ומרשים, ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בסרטים "ספיידרמן: כניסה לעולם העכביש" ו"מפלצות פנטסטיות: פשעי גרינדלוולד". טרנר מפגין כריזמה רבה ויכולות משחק מרשימות, ומבטיח קריירה ענפה ומצליחה.
 • מיה גות': שחקנית יפה ומוכשרת, ידועה בעיקר בזכות תפקידיה בסרטים "נימפומנית" ו"סיפור פשוט". גות' ידועה ביכולתה לגלם דמויות מורכבות ומאתגרות, תוך שהיא מפגינה נוכחות בימתית מרשימה.

דור חדש זה של שחקנים צעירים מוכשרים מבטיח עתיד מזהיר לתעשיית הבידור האנגלית. כישרונם הרב, גישתם הייחודית ורעבונם להצלחה מבטיחים שכוכבים אלה ימשיכו לככב על המסכים עוד שנים רבות.


התמקדות בשחקנים אנגליים זוכי פרסים והצלחות:  

כמה מהשחקנים האנגליים המוערכים ביותר בינלאומית הם זוכי פרסים גדולים שזכו בהכרה מקצועית על הישגיהם המרשימים. קולין פירת', שנודע בזכות תפקידו כמיסטר דארסי בגרסת הטלוויזיה של "גאווה ודעה קדומה", זכה בפרסי אמי וגלובוס הזהב על תפקידו בדרמה "דלית'". כריסטיאן בייל, שחקן אנגלי שנודע בסרטי "הבהלה" ו"באטמן", זכה בפרס אוסקר לשחקן הטוב ביותר בשנת 2011 על תפקידו בסרט "המאהב". יוצאי דופן אחרים כמו אידריס אלבה, זוכה גלובוס הזהב ומועמד לפרס אוסקר על תפקידו בדרמה "מארשל", וטום הולנד הצעיר, ששיחק את ספיידרמן באחרונה, ממשיכים את המסורת של הצלחה וזכייה בפרסים של שחקנים אנגליים.

לסיכום:

העושר והמגוון של שחקני משחק אנגליים מוכשרים וזוכי פרסים הוא אחד המשאבים החשובים ביותר של תעשיית הבידור הבריטית. שחקנים אלה, דרך משחקם המדהים ופרצופיהם המוכרים, תורמים להצלחת תוכן טלוויזיוני וקולנועי בריטי בזירה הבינלאומית ומציבים את בריטניה כמעצמת תרבות עולמית. מכיוון שדור חדש של כוכבים עולים אנגליים ממשיך את המסורת העשירה של הישגים משחקיים, סביר להניח כי שחקנים אנגליים ימשיכו להשפיע על התרבות העולמית ולהיות כלי משיכה עיקרי לתוכן בידור בריטי בעתיד הנראה לעין.מודעות
תשובה 2 אותיות:
תשובה 3 אותיות: אגר, אדי, הרט, מור, ניי, קין, ת'או (היה שחקן בריטי)
תשובה 4 אותיות: בייל, ג'ונס, גינס, גרנט, דירי, הרדי, ווקר, וורן, לורי, לינץ', מקיי, 
נייט, ניסן, סלרס, פירת', קיין
תשובה 5 אותיות: בייקר, בראנה, ברטון, דמפסי, מייאל, מיילס, קונרי, קלויה, קפלדי
תשובה 6 אותיות: אדקינס, אולדמן, באקוול, גילגוד, דיליין, ויזדום, סטיבנס, רדמיין, רדקליף (שחקן קולנוע יהודי בריטי גילם את דמותו של הארי פוטר), ריקמן
תשובה 7 אותיות: אג'יופור, גריפית'ס, דייוויס, הופקינס (שחקן בריטי ותיק), לינקולן, פטינסון (שחקן הוליוודי), קינגסלי, קמברבאץ'
תשובה (מיוחד מ-8 אותיות): דייוויסון  
תשובה שתי מילים ומעלה:
 
אדי רדמיין, אליוט נייט, אלן וורן, אלן ריקמן (שחקן בריטי בעבר), אלק גינס (שחקן בריטי בעבר), אמיטה דירי, אנדרו לינקולן, אנתוני הופקינס, ביל ניי, בנדיקט קמברבאץ', בן מיילס, בן קינגסלי (שחקן אנגלי), גארי אולדמן, ג'ו דמפסי, ג'ון גילגוד (שחקן בריטי), ג'ון הרט, ג'ון ת'או, ג'ורג' מקיי, דאדלי מור (דדלי מור), דניאל דיי לואיס (שחקן ממוצא בריטי / שחקן יהודי בריטי), דניאל קלויה, דניאל רדקליף, דן סטיבנס, ווריק דייוויס, ויל קין, טום וורד, טום ויזדום, יו גריפית', יו גרנט, יו לורי, כריסטיאן בייל (שחקן קולנוע בריטי), ליאם ניסן, ליסה באקוול, מארק אדי, מייקל קיין, ניקולה ווקר, ניקולס ג'ונס, סוזן לינץ', סופיה מיילס, סטיבן דיליין, סטרינגר דייוויס, סמנתה אגר, סקוט אדקינס, פולי ווקר, פיטר דייוויסון, פיטר סלרס, פיונה ווקר, פיטר קפלדי (שחקן בריטי), פיל דייוויס, פין ג'ונס, פליסיטי ג'ונס (שחקנית קולנוע טלוויזיה ותיאטרון אנגלייה), פרדי ג'ונס, צ'ואיטל אג'יופור , קולין בייקר, קולין פירת', קנת בראנה, קרי גרנט, רוברט סטיבנס, רוברט פטינסון, ריצ'רד ברטון (שחקן בריטי בעבר), ריצ'רד גריפית'ס, ריק מייאל, שון קונרי
למציאת תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

25 תגובות:

 1. אלן ריקמן
  השם המלא אלן סידני פטריק ריקמן

  השבמחק
 2. שחקן בריטי 3 אותיות: ניי

  השבמחק
 3. שחקן בריטי = אידריס אלבה

  השבמחק
 4. התשובות הן ולא התשובות הם !!!

  השבמחק

תשבצים ותשחצים

פתרון תשבצים ותשחצים. בעזרת מורדו תשחצים תוכלו לפצח את התשבץ בקלות וביעילות. תשבצים ותשחצים טובים לזכרון. ולפיתוח יכולת החשיבה.